Архієпископ Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі села Хоробичі

4 червня 2026 р., в день шанування Божої Матері на честь Її ікони «Споручниця грішних» Корецької (1622)архієпископ Любецький Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Вознесенському храмі с. Хоробичі Городнянського благочиння.

Його Високопреосвященству співслужили: архім. Агапіт (Тістол) і настоятель храму прот. Віталій Больбат.

Під час богослужіння були вознесені молитовні прохання про мир в Україні та про Церкву, що потерпає від гонінь.

Після відпусту архієпископ Никодим звернувся до пастви із проповіддю.