19 травня 2026 р. архієпископ Любецький Никодим звершив заупокійну літію за новоспочилим протоієреєм Сергієм Бабичем (1979-2026).
Протоієрей Сергій майже два десятиліття служив настоятелем Свято-Покровського храму селища Михайло- Коцюбинське.
Біля воріт храму труну з тілом покійного разом з Високопреосвященнішим Никодимом зустрічали священники Чернігівського благочиння.
Під час літії за упокій душі новоспочилого настоятеля також молилися прихожани храму.
Заупокійну Божественну літургію та чин відспівування протоієрея Сергія буде звершено в середу, 20 травня. Початок о 7.00.






Категория: