15 травня 2026 р., в день пам’яті свт. Афанасія Великого, архієп. Олександрійського, Божественну літургію у храмі в ім’я свт. Василія Великого та вмч. Пантелеймона звершили митрополит Ніжинський і Прилуцький Климент, архієпископ Любецький Никодим та архiєпископ Ладанський Феодосій.
Архієреям співслужили настоятель храму архім. Афанасій (Дьяков), архім. Агапіт (Тістол) та єпархіальне духовенство.
Під час богослужіння були піднесені посилені молитви про мир в Україні, наше військо та народ.
Наприкінці Літургії митрополит Климент очолив чин славлення з молитвою до святителя Афанасія.
Правлячий архієрей звернувся з вітальним словом до архім. Афанасія – голови Інформаційно-просвітницького відділу Ніжинської єпархії, привітавши його з днем Ангела.












Категория: