22 травня 2026 р., в день свята перенесення мощей святителя і чудотворця Миколая з Мир Лікійських в Барі, архієпископ Любецький Никодим звершив Божественну літургію у Свято-Миколаївському храмі м. Новгород-Сіверський.
Його Високопреосвященству співслужили благочинний округу прот. Василій Бурчин, настоятель храму прот. Іоанн Попрозман, братія Спасо-Преображенського монастиря і духовенство благочиння.
За богослужінням були вознесені молитви про мир в Україні та про Церкву, що потерпає від гонінь.
Наприкінці богослужіння перед іконою святителя Миколая Чудотворця було звершено чин величання з молитвою до святого.
Після відпусту архієпископ Никодим звернувся до пастви з проповіддю.


















Категория: