10 травня 2026 р., в Неділю 5-ту після Пасхи, про самаряниню, архієпископ Любецький Никодим звершив Божественну літургію у храмі Різдва Богородиці с. Петрушин Чернігівського благочиння.
Його Високопреосвященству співслужили архім. Агапіт (Тістол), благочинний округу прот. Миколай Майборода і настоятель храму ієрей Владислав Горицький.
Під час Літургії були піднесені молитовні прохання про мир в Україні та про Церкву, що потерпає від гонінь.
Після відпусту архієпископ Никодим звернувся до молільників із проповіддю.

















Категория: