18 травня 2026 р., на 47-му році життя, відійшов у вічність митрофорний протоієрей Сергій Бабич, настоятель Свято-Покровського храму селища Михайло-Коцюбинське.
20 травня, з благословення архієпископа Никодима, чин відспівування новоспочилого прот. Сергія звершили благочинний Чернігівського округу прот. Миколай Майборода та 12 священнослужителів єпархії.
Протоієрей Сергій був похований на місцевому кладовищі.
На місці погребіння новоспочилого Сергія було звершено заупокійну літію.
******
Сергій Володимирович Бабич народився 10 червня 1979 р. в с. Красносільське Борзнянського району Чернігівської області. Українець, із селянської сім’ї.
Після закінчення середньої школи, у 1996-1999 рр. навчався у Чернігівському духовному училищі псаломщиків-регентів.
У 2000 р. вступив до Київської духовної семінарії, був зарахований одразу на IV курс, і у 2001р. отримав диплом про вищу духовну освіту.
З благословення митрополита Антонія (Вакарика), у сан диякона був висвячений 19 серпня 2002 р., у сан ієрея – 12 вересня 2002 р. єпископом Амвросієм (Полікопою), вікарієм Чернігівської єпархії.
Починаючи з 2002 р. служив настоятелем парафій у селах Москалі, Антонівка, Шибиринівка, Льгов. З 2007 р. і до останніх днів незмінно був настоятелем Свято-Покровського храму с-ща Михайло-Коцюбинське Чернігівського благочиння.
Упродовж багатьох років у ЧДУ ніс послух вихователя, викладача літургики, проректора з навчальної роботи.
За старанну службу о. Сергій був удостоєний низки богослужбових нагород; у 2009 р. возведений у сан протоієрея, у 2024 р. нагороджений правом носіння митри.
Вічна пам’ять і Царство Небесне протоієрею Сергію!












Категория: