20 травня 2026 р., у день віддання свята Пасхи, архієпископ Любецький Никодим звершив Божественну літургію у храмі Архістратига Михаїла с. Чемер.
Його Високопреосвященству співслужили благочинний округу прот. Михаїл Терещенко, настоятель храму прот. Володимир Бадурич та духовенство благочиння.
За старанні труди во славу Української Православної Церкви та з нагоди 60-річного ювілею протоієрей Володимир Бадурич нагороджений орденом святителя Філарета (Гумілевського).
Архієрей та духовенство звершили хресний хід навколо храму з читанням Євангелія та окропили вірян освяченою водою.
Насамкінець архієпископ Никодим звернувся до молільників із архіпастирським словом.


























Категория: