30 травня 2026 року, напередодні Дня Святої Трійці, архієпископ Любецький Никодим звершив всеношне бдіння у храмі Всіх святих Чернігівських.
Його Високопреосвященству співслужили настоятель прот. Петро Казновецький та клірики храму.
Під час полієлею Високопреосвященніший Никодим помазував духовенство та прихожан освяченим єлеєм.





















Категория: