Напередодні Дня Святої Трійці архієпископ Никодим звершив всеношну у храмі Всіх святих Чернігівських

30 травня 2026 року, напередодні Дня Святої Трійці, архієпископ Любецький Никодим звершив всеношне бдіння у храмі Всіх святих Чернігівських.

Його Високопреосвященству співслужили настоятель прот. Петро Казновецький та клірики храму.

Під час полієлею Високопреосвященніший Никодим помазував духовенство та прихожан освяченим єлеєм.