27 червня 2026 року архієпископ Любецький Никодим звершив Божественну літургію у храмі свв. Кіпріана та Іустини с. Тарасів Козелецького благочиння.
Його Високопреосвященству співслужили: архім. Агапіт (Тістол), благочинний округу прот. Михаїл Терещенко, настоятель храму прот. Максим Кирилов і прот. Віктор Лоза.
Під час богослужіння були піднесені молитовні прохання про мир в Україні та про Церкву, що потерпає від гонінь.
Після відпусту архієпископ Никодим звернувся до прихожан із архіпастирським словом.
На пам’ять про спільну молитву з було зроблено фото на сходах храму.

























Категория: