24 червня 2026 року, в день шанування Божої Матері на честь Її ікони “Милуюча”, архієпископ Любецький Никодим звершив Божественну літургію у храмі Різдва Богородиці с. Слабин Чернігівського благочиння.
Його Високопреосвященству співслужили: архім. Агапіт (Тістол), благочинний округу прот. Миколай Майборода та настоятель храму прот. Олег Темний.
Під час богослужіння були піднесені молитовні прохання про мир в Україні та про Церкву, що потерпає від гонінь.
Після відпусту архієпископ Никодим звернувся до молільників із архіпастирським словом.









Категория: