16 травня 2026 року, напередодні Неділі 6-ої після Пасхи, про сліпого, архієпископ Любецький Никодим звершив всеношне бдіння у храмі Архістратига Михаїла м. Чернігова. Його Високопреосвященству співслужили настоятель прот. Іоанн Ярема та клірики храму. Під час полієлею архієпископ Никодим помазував духовенство та прихожан освяченим єлеєм.